יועצים מומלצים

יועצים מומלצים או יועץ מומלץ הם היועצים שדורגו כאלה עם ההמלצות הרבות ביותר בתחום הייעוץ בו הם עוסקים. חשוב מאוד להבין כיצד עובדת שיטת הדירוג כדי שבחירתכם ביועץ תהייה נכונה. מראש נציין שהמיקום לבדו אינו המדד היחיד במערכת השיקולים בבחירת יועץ. מדד נוסף חשוב הוא התוכן של ההמלצה. מתוך ההמלצה ניתן ללמוד רבות על היועץ המומלץ.

כיצד יועץ הופך למומלץ או מי הם היועצים המומלצים ?
צוות פורטל יועץ השקיע מאמץ במציאת המדדים הנכונים, הקריטריונים המתאימים, מערכת דירוג והפרדה בין הצד השיווקי עסקי לצד של התוכן האיכותי מקצועי ואופן הדירוג. לאחר מלאכת מחשבת התובנה הייתה שבדיוק כפי שהיד הנעלמה של אדם סמית מכווינה את הכלכלה למקומות הטובים ביותר כך נפעל גם אנו בפורטל יועץ.

בדירוג היועץ המומלץ או יועצים מומלצים של פורטל ייעוץ יש שני מדדים עיקריים: מדד כמותי, מדובר בסכום ההמלצות שקיבל אותו יועץ, כמות ההמלצות שניתנו ע”י הגולשים ששכרו את שירותיו. מדד איכותני שהינו תוכן ההמלצה. תוכן ההמלצה גם נכתב ע”י הגולשים ששכרו את שירותי הייעוץ של אותו יועץ מומלץ.
השורה התחתונה היא: מי שאחראי על הדירוג, על מיקומו של כל יועץ מומלץ בתחומי הייעוץ הוא הגולש, דהיינו את/ה שקורא את המאמר הזה. כן את/ה הוא-היא אחראיים הן על המדד הכמותי והן על תוכן ההמלצות. שני מדדים אלה יחד הם מידע רב ערך כשגולש אחר מחפש מומחה שיסייע בידו להגשים את חלומו.

ככל שיותר גולשים שוכרים שירותים של יועץ מומלץ, כך יש לאותו יועץ סיכוי לקבל יותר המלצות. סכום ההמלצות מהווה את המדד הכמותי ותוכן ההמלצות הוא המדד האיכותי. לכן חשוב לא רק לראות מי קיבל יותר המלצות אלא להעמיק ולקרוא את ההמלצות. סביר שיועץ מומלץ שהתאים לפלוני יכול לא להתאים לאחר, קריאת ההמלצה חושפת אותך הגולש למידע אודות השירות של אותו יועץ אודותיו אתה קורא. לכן כשאתה תגיע לשלב של כתיבת המלצה אנא פרט את סוג השירותים שקבלת, שתף מהם המדדים שלך להצלחת היועץ שאותו שכרת ובמה הוא עמד.

איך אוכל להמליץ על היועץ שלי כדי שיהיה ב”יועצים מומלצים”?
המלצה טובה היא כזאת שמפרטת את כל השירותים ו/או המוצרים שקבלת מהיועץ שאת שירותיו שכרת. חשוב שמעבר למילות ההמלצה החמות יהיה פירוט באשר לסוג העבודה, האופן בו היא בוצעה, מידת ההבנה של היועץ את חלומך ומידת הבנתך את עצותיו של היועץ. חשוב לציין את משך העבודה ואת האינטנסיביות שלה. למשל יש הבדל בין המלצה על יועץ שליווה אותך במשך שנה ונפגשתם פעמיים בשבוע כל פעם לארבע שעות לבין יועץ שסייע לך במשך שתי פגישות בשבועיים האחרונים. זכור שאתה משפיע על הגולשים העתידיים בבחירתם, כך שחשוב שתהייה כן וישר במסירת הפרטים.

מה קורה במקרה שהיועץ המומלץ שבחרתי לא השביע את שביעות רצוני?
חשוב מאוד שנדע על כך, ראשית נמליץ לפנות ליועץ ולשתף אותו בתחושותיך, שנית נציע לך להמתין לפחות 24 שעות בטרם תיגש לכתוב את ההמלצה – שים לב שזכותך להמליץ שלא להשתמש בשירותיו של יועץ זה או אחר. יחד עם זאת לא נאפשר פרסום והפצה של “סגירת חשבונות”, האתר יכול להכיל המלצות חיוביות לצד המלצות מדוע כלקוח של היועץ לא היית ממליץ לשכור את שירותיו. השתמש בשפה נקייה, פרט את השירותים שקבלת ומדוע אינך שבע רצון, דאג שהדברים יהיו עובדתיים ונטולי פרשנויות אישיות. אנו מעוניינים בעזרתך לשמור על פורטל רציני וחיובי. גם יועץ שלא השביע את רצונך יכול להיות יועץ מקצועי, מיומן ואיכותי וסביר שילמד מהדברים שנכתבים בפורטל יועץ.