יועץ תיירות

חסכתם הרבה זמן, הפחתתם ביציאות, ויתרתם על פינוקים והכל במטרה אחת – לחסוך מספיק כדי לצאת לטיול חלומותיכם. על מנת שהטיול יהיהכמה שיותר מוצלח חשוב מאוד לבחור נכון יועץ תיירות.

איזה ידע יש ליועץ תיירות טוב?
– יש לוודא שיועץ תיירוץ בו בחרתם מכיר היטב את האזור אליו אתם רוצים לנסוע. הכרות זו צריכה לכלול כמובן ידע גאוגרפי מכיר אתרי תיירות ומקומות מועדפים ומיוחדים בהם כדאי לבקר באזור.

– חשוב שיועץ תיירות ידע את ערך הכסף, המחירים והאופן בו כדאי להתמודד עם הנושא במקום.

– בנוסף חשוב מאוד שיועץ התיירות יכיר את התרבות והמנהגים המקומיים. ישנם אזורים בהם תנועות מסוימות נחשבות גסות, או שהתנהגות מסוימת (למשל יועץ תיירותהתמקחות על סחורה) נחשבת לעלבון כבד.

– יועץ תיירות יודע להעריך זמנים ומרחקים בכל מקום, כך יודע להעריך כמה זמן כדאי להקדיש לכל חלק בטיול.

– יועץ תיירות מכיר ארועים ופסטיבלים תקופתיים אשר מתרחשיםבמדינה הרלוונטית וכך יודע להעניק ללקוחתיו חוויה תרבותית מלאה.

– ליועץ תיירות טוב יש קשרים במדינה הרלוונטית והוא יכול לארגן מראש ללקוחותיו הסדרי נסיעה ולינה כמו גם כניסה לאתרים מיוחדים.

– יועץ התיירות מוכרח להכיר היטב את בתי המלון כמו גם את מיקומה של השגרירות וחוקים עליהם אסור לעבור במדינה זו.

– יועץ תיירות יודע להמליץ על סוכנות טובה בה ביכולתכם לעשות ביטוח תיירים.

יועץ תיירות אשר מכיר נושאים אלו ונושאים רבים אחרים הוא יועץ שייתן ללקוחותיו שירות מלא ואמין, אשר ימנע מהמטיילים להיקלע למצבים מהם הם לא יודעים כיצד לצאת. טיולים הינם דבר מהנה וחוויתי, אולם, מכיוון שמקומות בעולם כל כך שונים זה מזה יש לעשות הכנה טובה לפני הנסיעה.

יש כמובן סוגים רבים של טיולים. טיולים רגליים שונים חלוטין מטיולים ברכב. טיולים באזורים כפריים שונים מטיולים באזורים כפריים. טיולים במדינות מפותחות שונים מטיולים במדינות מתפתחות. כל אחד מטיולים אלו מציע חוויות יחודיות ומהנות. אך מדובר בחוויות שונות זו מזו ולא כל מטייל יהנה מאותם הדברים. יועץ תיירות טוב לומד להכיר את לקוחותיו וכך יודע להמליץ על הטיולים שיהיו המהנים ביותר בשבילו.