יועץ מטבח

כאשר מגיע הרגע לשפץ את הדירה או לבנות את הבית חשוב לעצור ולחשוב. זה הזמן שלכם לעצב את הבית באופן שתמיד רציתם. מספיק מרחב לשני אנשים לעבור במסדרון, מזווה גבוה כדי שלא תצטרכו להתכופף, התקנת תאורה שבאמת מאירה את הסלון ועוד.
אחד המקומות שבו באמת כדאי להשקיע הוא המטבח. מטבח מרווח יכול לשנות לחלוטין את חוויית הבישול. בישול במטבח מטופח, מרווח ומאובזר יכול להפוך את ההכרח שבהכנת אוכל, לחוויה נעימה, משותפת, שבסופו של דבר גורמת לאוכל להיות יותר מרק מזון לנשמה.

במה יעזור לכם יועץ מטבח? יועץ מטבח
יועץ מטבח יכול לעזור לכם בשני מישורים. המישור הראשון הוא עיצוב המטבח, המישור השני הוא אבזור המטבח.
יועץ מטבח ישב אתכם וישמע מה המטרה שלכם מהמטבח. האם אתם גם אוכלים במטבח או רק מבשלים בו? האם אתם אנשים שמשתמשים במצרכים טריים, או שרבים מהמצרכים שלכם יושבים במזווה? האם אתם מכינים ארוחות לשניים או שלושה אנשים או גם מארחים ארוחות של עשרים איש? התשובות לשאלות אלו יעזרו ליועץ המטבח לתכנן ביחד אתכם את מטבח החלומות שלכם.

גודל המטבח מהווה כמובן גורם מכריע בעיצוב המטבח ואם מדובר בדירה שעוברת שיפוץ, הרי שכמות השינויים שניתן לעשות הינה מוגבלת. במצב כזה יועץ מטבחים יעזור לכם לתכנן את המרחב כך שתנצלו יותר את הקירות ויעשה שינויים במיקום של דברים על מנת לגרום למרחב להראות מרווח יותר. אתם תופתעו לגלות שלפעמים רק הפניית המקרר לכיוון אחר משנה לחלוטין את תחושת המרחב במטבח.

יועץ מטבח –הכל תלוי באביזרים
בין אם המטבח שלכם מרווח ובין אם הוא קטן יחסית, הכל נמצא בפרטים הקטנים. בחירה נכונה של אביזרים ותכשירים למטבח, תשנה לחלוטין את מראה המטבח, תפנה מקום על השייש ותאפשר בישול מהיר וטעים.
רבים מחזיקים למשל טוסטר אובן, צ’יפסר, מיקרוגל וגריל בבית. יועץ מטבח ידע להציע לכם את המכשירים אשר משלבים את הפעולות האלו ביחד, וכך במקום ארבעה מכשירים נפרדים, יהיו לכם רק שניים, דבר אשר יחסוך לכם מקום על השייש.

יועץ מטבחים יודע גם מה הם הדברים אשר פוגעים במקרר, בשייש ובאביזרים השונים. אם אתם אוהבים לסחוט פירות ולשתות את המיץ, יועץ המטבח יבחין בכך מאחר וישים לב לנזקי החומציות שניתן לראות על השייש. יועץ המטבח ידע להמליץ לכם על תכשירים למניעת הנזק לשייש, או לחלופין על מסחטת מיצים אשר תתאים לפירות המועדפים עליכם ולעיצוב החדש של המטבח.

יועץ מטבח בסופו של דבר נותן ייעוץ אישי מאוד ביחס להרגלי אכילה, אירוח, והתנהלות הבית. אולם, שיפוץ למטבח לא נעשה לעיתים קרובות ולכן כאשר הוא נעשה חשוב לעשות זאת באופן איכותי עם תשומת לב מרבית לפרטים הקטנים. בישול נעים.