ביטוח נגד תאונות

אנחנו חיים בעולם ותרבות בה דברים רעים רבים יכולים לקרות לנו. כאנשים בוגרים אנחנו לומדים לחיות ולתפקד עם הידיעה שהעתיד אינו בטוח ואינו ידוע ולכן צריך להתמודד עם האפשרות שהמזל לא יאיר לנו פנים.
מצד אחד אנחנו אופטימיים, אנחנו לא חיים בחרדות, אנחנו יוצאים נהנים, נוסעים בדרכים, טסים במטוסים וחיים את חיינו, מצד שני נפטרנו כבר מאשליית ה “לי זה לא יקרה” אשר פוקדת אנשים רבים, אשר מעדיפים להתכחש מאשר להתמודד. פתרון טוב באמצע, אשר לא עוצר את החיים, אך גם לא מתעלם מחוסר הוודאות בו אנחנו חיים הוא ביטוח נגד תאונות.

הביטוחים השונים נגד תאונות
ישנם סוגים רבים של תאונות – תאונת עבודה ותאונת דרכים למשל אינן אותו סוג של תאונה והן ידרשו סוג אחר של ביטח נגד תאונות. ביטוח תאונות הינו ביטוח שמטרתו הגנה כלכלית למקרה של פגיעה ונזק לגוף. ביטוח נגד תאונות בדגש על אובדן כושר עבודה יעזור במקרה שבו התאונה מביאה לכך שאין ביכולתכם לחזור לעבוד ואף לא למצוא עבודה חלופית. ביטוח נגד תאונות דרכים יעזור במקרה של אובדן הרכב, או פגיעה ברכב אחר. אלו הן דוגמאות בלבד.

ישנם סוגים רבים של תאונות ולכל אחד מהם יש סוגים שונים של פוליסות וביטוחים. ביטוח נגד תאונות דרכים הינו שונה מביטוח נגד תאונות עבודה, ביטוח נגד תאונות פרטיות ועוד. תחת כל אחד מקטגוריות אלו לביטוח נגד תאונות, חברות הביטוח יציעו לכם ביטוחים ופוליסות שונים, כאשר כל אחד מאלו נותן דגש על דברים שונים ולכן גם העלות שונה.

לאנשים שאינם מבינים בתחום אלו קשה עד בלתי אפשרי להבין את ההבדלים בין הפוליסות ולהתאים את הביטוח הנכון נגד תאונות לצרכים שלהם. מסיבה זו מומלץ למצוא יועץ ביטוח שאינו מחויב לחבורת הביטוח, אשר יתאים לכם את הפוליסה המתאימה לכם.

ביטוח נגד תאונות – רק למקרה ש…
ביטוחים נגד תאונות הם ביטוחים “למקרה ש…”. אנחנו מודעים לצרות, בעיות וסכנות שהחיים המודרניים מביאים לנו. אנחנו גם מודעים לכך שבכלכלה המערבית קשה לעיתים לחזור לעמוד על הרגליים לאחר שיוצאים מעגל העבודה מסיבות שונות. הביטוחים השונים נגד תאונות הם הדרך שלנו להבטיח את שלמות הבית גם בתקופה של קשיים.