יועץ ניקיון

קשה למצוא מישהו שאוהב לנקות. מדובר בדבר שאנחנו כמובן מוכרחים לעשות אבל ההנאה מכך מועטה. יועץ ניקיון יעזור לכם למצוא את הדרכים היעילות ביותר יועץ ניקיוןלנקות את הבית במהירות האפשרית ואולי אף יציע מספר טיפים להנות מהתהליך.

איך הופכים את תהליך הניקיון למהנה?
יועץ ניקיון הוא יועץ אשר מבין הן את מבנה הבית, את הנטייה של הבית להתבלגן ולהתלכלך ואת חוסר הרצון של אנשים לנקות. כאשר יועץ ניקיון לוקח את כל הדברים האלו בחשבון, הוא יכול לעזור במציאת הדרכים הטובות ביותר לנקות את הבית.

אחד הטיפים שיכול יועץ נקיון לתת הינם לדוגמא מתי לשטוף את הכלים. רבים לא אוהבים לשטוף את הכלים, והכיור מתמלא במהירות ונשאר מלא, עד שכבר אין איפה לשים את הכלים. טיפ שיכול לתת יועץ ניקיון הוא למשל, כל יום לפני שיוצאים לעבודה, לעשות שניים-שלושה כלים. אם כ בני הבית יעשו זאת, הכיור יהיה פחות מלא, גם אם לא יהיה ריק לגמרי.

יועץ נקיון יעזור להפוך גם את חוויית הניקיון והשטיפה של הבית ליותר נעימים. מוזיקה למשל, נוטה להפוך את שעות הניקיון ליותר נעימות. דרך אחרת היא להפוך את הניקיון למשחק. תחרות נושאת פרסים עם עצמנו, או עם השותף לנקיון לראות מי מסיים לנקות יותר מהר, תהפוך את התהליך לבעל מטרה.
ישנם כמובן טיפים רבים נוספים. יועץ ניקיון יתאים את הטיפים שייתן לגודל הבית, אופי בעל הבית ורמת הניקיון הדרושה.

המכשירים שיהפכו את הניקיון למהיר 
כאשר מדובר בניקיון, הרי יש גבול לכמה הנאה ניתן להפיק מהתהליך. מסיבה זו ניתן לראות שמכשירי ניקיון הבית הולכים ומשתכללים. מדיח הכלים מחליף את הצורך בשטיפת הכלים ביד, מייבש הכביסה מחליף את צורך בתלייה שלה, שואב אבק חזק מחליף את צורך לנער את השטיחים. כיום, כבר ניתן למצוא גם שואב אבק רובוטי אשר שואב את הבית ללא פיקוח של בני אדם.

כל אחד מהמכשירים גם הופך ליותר ויותר יעיל. שואבי אבק לדוגמא כבר מכילים שק גדול יותר לשמירת האבק, וכך אין צורך להחליף את השק לעיתים קרובות. בנוסף, לשואבי אבק ישנם שואבים שונים, אשר מתאימים לפינות, שטיחים, ספות, כתמים קשים וכדומה. כל הניקיון הופך ליעיל וטוב יותר.

יותר מזה כיום ישנם שואבי אבק רובוטיים, ניתן פשוט לתכנת בהם את השעה ואת השטח שבו יש לנקות והם מזהים באופן עצמי את השטיח לעומת הרצפה, נמנעים לבד ממדרגות ויודעים לחזור לבד לטעינה כאשר הסוללה נחלשת. כך תוכלו להיפטר לחלוטין מהצורך לשאוב את השטיחים.

אלו הן כמובן דוגמאות בלבד, יועץ ניקיון מכיר את כל החידושים בתחום וידע להתאים לכם את תהליך הניקיון המתאים לכם. ייעוץ ניקיון הוא ייעוץ אישי, מאחר והוא חושף הרגלי התנהגות בבית, אולם לאנשים שרוצים לייעל את תהליך הניקיון והסדר בביתם, זה הוא הפתרון האידיאלי.