יועצת טיפוח אישי

הטיפוח האישי מעסיק רבים מאיתנו, הרוצים להיראות במיטבנו, עם עור פנים מטופח ושמור, שיער עשוי כהלכה, ומראה כללי נקי ואסתטי. עם כל הרצון הטוב, לא תמיד אנו יודעים מה טוב לנו, ומה יפיק את המרב מפנינו, שערנו והסגנון האישי. כאן נכנסת לתמונה יועצת טיפוח אישי, הנותנת מענה להתלבטויות ברומו של עולם.

איך נהיה יפים

יועצת טיפוח אישי מזכירה יעוץ סטיילינג המשמש רבים המבקשים לדעת אילו בגדים ואביזרים עליהם לרכוש וללבוש, כדי להיראות במיטבם, להסתיר פגמים בגוף, ולהיות מיוחדים ושונים. מפורסמים רבים ונשות חברה רבות משתמשים בשירותי יועצת סטיילינג, בשל חשיפתם הרבה לאור הזרקורים ומצלמות העתונאים.
יעוץ טיפוח אישי הוא מתן יעוץ כולל יותר מסטיילינג, ומתייחס לשמירה על מראה כולל של הפנים והגוף, באמצעות תזונה נכונה, ספורט מומלץ ועוד, ועד ליעוץ בנושא סוג וצבעי האיפור הרצויים ללקוחה, תספורת ושמירה על השיער ואפילו צבעו.
יועצת טיפוח אישי מתמחה בתחומים רבים החל מאסתטיקה, איפור מקצועי ועוד, וכלה בתזונה, ספורט ובניית תוכנית אישית ללקוחה.

טיפוח בעבודה ובחיים

יועצת טיפוח אישי לעסקים היא יועצת הממליצה לאנשי עסקים, כיצד להתלבש באופן שישדר תדמית של הצלחה והמקצועיות, וכן שימוש בשפת גוף נכונה להעברת מסרים אלו. היעוץ יכול לכלול גם סדנת טיפוח אישי, תרגילים בהרפיה ואפילו עיסוי מרגיע.
תחומי היעוץ האישי נוגעים בקשת תחומים רחבה, ולכן על יועצת יופי להיות בקיאה בהם, או להתמחות בכיוון מסוים, כמו יעוץ טיפוח אישי לנשים, לנשות עסקים, למגישי פרזנטציות, יועץ תדמית ועוד. בכל תחום ביעוץ טיפוח אישי, ישנם גורמים רבים להתייחסות, החל ממראה חיצוני, וכלה בקודי התנהגות שונים, בהתאם לסיטואציה. יועצות יופי רבות פועלות ברשת 4mp, ומעניקות שירות של ייעוץ מלמד טיפולי פנים, טיפולי גוף וטיפולי הסרת שיער.

במישור הפרטי פועלת יועצת טיפוח אישי בעיקר בתחום הקוסמטיקה והשיער, עם התאמת סוג הטיפול הקוסמטי המומלץ למטופלת והמתאים לה, בדיקת סוגי טיפולים שונים לאחר אבחון העור והסיבות לבעיות הקיימות בו, והרקע להם. בתחום זה נדרש ידע רב בגנטיקה, סוגי עור, אנטומיה ופיזיולוגיה, אבחון מדויק של העור, ואבחנה בין מצבים הדורשים טיפול רפואי, לבין אלו הדורשים טיפול קוסמטי. כמו כן, נדרשת היכרות עם הפתרונות המוצעים בשוק והמאפיינים שלהם. טיפוח נעים.