יועצת ארגונית

יועצת ארגונית – העצמה נשית בניהול עסקים
כיצד להפוך רעיון טוב לעסק מצליח? כיצד לייעל ולשפר את העסק? כיצד להציב יעדים להגדלת הרווחים והפעילות העסקית וכיצד ליישם אותם? בכל אלה ועוד, מסייעת יועצת ארגונית.

בניית עסק היא פרויקט משמעותי מעין כמותו. אך היא מורכבת פי כמה עבור נשים. העולם העסקי, הוא עולם תחרותי, ולעתים אכזרי, הפועל על פי כללי המשחק הגבריים. נשים רבות פוחדות להיכנס לעולם העסקים, מן החשש שיתקשו לשרוד בעולם תחרותי וקשה זה.
יועצת ארגונית תסייע לנשים המעוניינות להקים עסק, או שפתחו עסק אך מתקשות למצב אותו ולהביאו לכדי שגשוג, להגשים את חלומן.

מהי יועצת ארגונית? יועצת ארגונית
יועצת ארגונית היא אשת מקצוע בתחום הייעוץ הארגוני. ככל יועץ ארגוני היא בעלת תארים בתחום של מנהל עסקים, כלכלה, שיווק, ועוד. אך מעבר להשכלה והניסיון העשירים שיש ליועצת ארגונית בתחום של ייעוץ ארגוני, יש לה יתרון נוסף והוא: היותה אישה.
כאישה, יודעת היועצת הארגונית לאתר את החולשות והקשיים המאפיינים נשים בתחום העסקים. חששות כמו: חוסר ביטחון עצמי מול גברים, קושי בפיטורי עובדים, חוסר אמונה בעצמך וביכולותייך, חשש משינוי והעזה, ועוד.
היועצת הארגונית היא אישה בעולם העסקים, ויודעת להדריך אותך איך לפעול ולהתנהג בעולם העסקים הגברי, ממקום של עוצמה נשית. איך לנצל את התכונות הנשיות של רכות ורגישות לטובתך בעולם העסקים.

מה כולל תהליך העבודה של יועצת ארגונית?
מדובר בתהליך הכולל ליווי צמוד במשך תקופה עד להשגת היעדים העסקיים הנחוצים.
יעוץ ארגוני ניתן בשני מצבים:
• כליווי בתהליך הקמת עסק.
• כליווי בתהליך לצמיחה של עסק.

יעוץ ארגוני להקמת עסק כולל יעוץ משלב הרעיון ועד השלב שבו העסק עומד על רגליו:
הגדרת החזון העסקי, בדיקת האמצעים והתנאים העומדים לרשותך, סקר שוק לגבי כדאיות הקמת העסק, בניית תכנית עסקית, תכנון העסק, שיווק, ועוד.

יעוץ ארגוני לעסק קיים כולל הצבת יעדים וחתירה להשגתם, לשיפור וייעול העסק או הארגון :
שיפור היעילות בעבודה, שיפור ההישגים, התוצרים והרווחים, הכנסת סדר וארגון לעבודה בכל התחומים, שיפור התקשורת בין העובדים ובין בעל העסק לעובדים.

יועצות ארגוניות הינן בעלות הידע והמומחיות של יועץ ארגוני ובנוסף את היתרון הנשי.