יועצת יופי

כאנשים מן השורה אנחנו יודעים לזהות כאשר העור שלנו יבש, השפתיים סדוקות, יש לנו פצעי אקנה וכדומה. או במילים אחרות, אנחנו יודעים מתי אנחנו זקוקים לעזרתן של יועצות יופי. אחרי הכל כולנו, יודעים שזיהוי העובדה שיש לנו בעיה, לא אומר בהכרח שיש לנו את הידע לפתור את הבעיה. יועצת יופי הינה יועצת מוסמכת אשר תדע לזהותאת הבעיה, את חומרתה ואת הפתרון הרצוי לנו.

מה הם התחומים בהן צריכה להבין יועצת יופי?

  • יועצת יופי מוכרחה להפגין שליטה ברמת ההיגיינה הדרושה לנו על מנת לשמור על העור ולזהות נגעים אשר קשורים להיגיינה לעומת נגעים הקשורים לגנטיקה, שינויים הורמונאליים וכדומה.
  • מוכרחה לזהות את סוג העור – עור יבש, עור שמנוני או עור רגיש וכדומה ידרשו טיפול שונה.
  • ליועצת יופי צריך להיות ידע ביולוגי ופיזיולוגי מקיף – יועצת יופי צריכה להכיר לעומק תחומים כגון מבנה העור ותפקידו, מחלות עור והסימפטומים שלהם, אנטומיה ופיזיולוגיה, דרמלוגיה וכדומה.
  • הכרות עם השפעות התזונה על העור – ההשפעות של ג’אנק פוד, סוכרים ומלחים מוכרות לכולנו. אך יועצת יופי צריכה להכיר את הבדל בין שמועה למציאות ולהיות מעודכנת במחקרים האחרונים בתחום.
  • הכרות עם הציוד הקוסמטי – לכל ציוד קוסמטי יש את היתרונות והחסרונות שלו. הקביעה באיזה ציוד ובאיזה טיפול עלינו לבחור תלויה בסוג העור שלנו וביכולת של מכשיר זה להתמודד עימו.
  • יועצת יופי צריכה להכיר לעומק את המוצרים הקוסמטיים הקיימים בשוק, החומרים מהם הם עשויים, החסרונות והיתרונות של כל תכשיר ולדעת במפורש לאילו אנשים אסור להשתמש בכל תכשיר. ( נכון בעיקר בתחום של צלוליט והסרת שיער בלייזר )

מדוע חשוב להתייעץ ביועצת יופי?
העור שלנו הוא איבר לכל דבר, יש לו תפקיד חיוני בגוף. העור אחראי להגנה מפני זעזועים וחבלות, אספקת חמצן וחומרי מזון, הסרת פסולת, ויסות חום גוף, הגנה מזיהומים ומניעת איבוד מוגזם של מים. כמו שעלינו לדאוג ללב, ריאות והכבד שלנו על ידי אכילה נכונה, פעילות גופנית, והימנעות משתיה ועישון מרובים, כך עלינו לדאוג לעור שלנו.
מזג האוויר בישראל וזיהום האוויר של העולם המערבי הם גורמים המשפיעים על בריאות העור. אלו גורמים מהם לא ניתן להתחמק ולכן יש לדאוג לטיפולים אשר יתמודדו עם הבעיות שגורמים אלו יוצרים בעור.
יועצת יופי מקצועית תדע להתאים לכם את הטיפול המתאים במיוחד לצרכים שלכם.