יועץ השקעות

ניהול חשבונות הבנק וההשקעות הפיננסיות דורש השקעה ותשומת לב רבה על מנת להפיק את הרווחים הגבוהים ביותר תוך השקעה באפיקים הנכונים. השקעה נבונה דורשת פניה לשירותיו של יועץ השקעות מקצועי אשר יסקור עם הלקוח את צרכיו ודרישותיו, ויבנה עבורו את תכנית ההשקעות האופטימאלית עבורו.

על מנת שתהליך ייעוץ עסקי בתחום ההשקעות יהיה תהליך מיטבי יש צורך לפנות לעזרתו של יועץ השקעות מנוסה שיעוץ השקעות זו התמחותו המרכזית. ישנן כמה אפשרויות לקבלת יעוץ זה: קבלת יעוץ בבנק, פניה לבית השקעות אשר ינהל עבור הלקוח את תיקי ההשקעות או פניה אל יועץ השקעות פרטי ובלתי תלוי.

מהו יעוץ השקעות?
זהו שירות שבו איש מקצוע מתחום ההשקעות מנתח את חשבונות הבנק, הקרנות, החסכונות והכספים העומדים לרשותכם, ומציע לכם את תכניות ההשקעה הרצויות להגדלת הרווחים בהתאם לתנאים שאתם מציבים.
יעוץ זה יכול להינתן לחשבונות פרטיים או לעסקים.

מה כולל הייעוץ?

  1. סקירת חשבונות הבנקים, ההשקעות והתכניות הקיימות.
  2. בניית תכנית ואסטרטגיות השקעה בהתאם לרצון הלקוח ולהמלצות היועץ.
  3. מתן המלצות השקעה מסודרות ומפורטות.
  4. ליווי ומעקב של הלקוח והשקעותיו לאורך זמן, תוך בדיקה שוטפת של צרכי הלקוח והתאמת תכנית ההשקעות ongoing לצרכים אלה.

מה הייחודיות בייעוץ לעסקים?
אחד הנושאים המרכזיים בניהול כלכלי של עסק, הוא הדאגה לתזרים מזומנים שוטף. עסק זקוק למאגרי מזומנים על מנת לתפקד ולצמוח. מעבר לגיוס משקיעים, אופציה נוספת שעומדת בפני בעלי עסקים היא בניית תיק השקעות לעסק.
בניית תיק השקעות לעסק כוללת השקעת חלק מרווחי העסק בצורה מתוכננת ומקצועית בהשקעות שיניבו רווחים. רווחים אלה יוכלו לשמש כמאגר המזומנים לעסק, או כמקור לביטחונות וגיבוי.

יועץ השקעות יערוך ניתוח הן של אפיקי ההשקעה הקיימים והן של אפיקי השקעה עדיפים, וימליץ על שינויים בהתאם לצורך.
את ההחלטה הסופית לגבי ההשקעות וביצוע הצעדים בפועל מבצע הלקוח עצמו.

המלצות לבחירת יועץ בתחום ההשקעות:
כדאי לבחור יועץ מנוסה, אובייקטיבי שלא ינסה למכור לכם השקעות ממקום אינטרסנטי (למשל יועץ השקעות בבנק ימליץ לרוב על שירותים שמוכר הבנק שהם לאו דווקא העדיפים מבחינתכם).

יעוץ השקעות לחשבונות פרטיים או עסקים מבטיח השקעה מיטבית ומקצועית.

מאמרים קשורים:

יועץ השקעות אישי