יועץ אלומיניום

בניית בית, בניין או משרד היא פרויקט מורכב הכרוך בעבודה עם בעלי מקצוע רבים ובהוצאות כספיות גבוהות. בנוסף, כל מרכיב ומרכיב מבין האספקטים הרבים של בניית בית דורש מומחיות וידע, אותם אין לרוב למי שבונה בית. קבלת שירותיו של יועץ מקצועי אמנם עולה כסף, אך בסופו של דבר גם חוסכת כסף רב מאחר והיועץ יכוון את הלקוח לרכישת חומרים ושירותים באיכות הגבוהה ביותר. יועץ אלומיניום

אחת ההוצאות הגבוהות בעת בניית בית היא ההוצאה על חלונות ותריסים מאלומיניום. עלות מוצרי אלומיניום לבית פרטי עשויה להגיע לכדי 100000 ₪, סכום גבוה לכל הדעות. על מנת לחסוך בעלויות ולבחור עבור הבית את מוצרי האלומיניום המתאימים והאיכותיים ביותר מומלץ לפנות אל יועץ אלומיניום.

מה זה יועץ אלומיניום ומה כולל ייעוץ אלומיניום?
יועץ אלומיניום הוא איש מקצוע המומחה בתחום האלומיניום והבניה. על מנת שהייעוץ יהיה מקצועי ואמין אמור היועץ להיות אובייקטיבי ולא שייך לחברת אלומיניום או לקבלן כל שהוא.

יעוץ אלומיניום ניתן בדרך כלל בשני מצבים:

  • בתהליך תכנון ובניה של מבנה מגורים או מבנה מסחרי.
  • בהליך פלילי נגד קבלן או ספק אלומיניום.
  • יעוץ אלומיניום בתהליכי תכנון ובניית מבנה כוללים:
  • שיתוף היועץ עוד בשלב התכנון של המבנה: בשלב זה נפגש היועץ עם הלקוח והאדריכל. במהלך הפגישה מתוארים בפני היועץ התכניות והצרכים בתחום האלומיניום במבנה. היועץ מביע את חוות דעתו לגבי סוגי החלונות והתריסים המתאימים למבנה, מזהיר מפני כשלים אם הוא סבור שעלולים להיות כאלה, ואף נותן הערכה לגבי העלויות הנדרשות, כך שכשהלקוח יגיע לשלב רכישת האלומיניום הוא יהיה מצויד בידע הדרוש.
  • שילוב יועץ אלומיניום בשלב בחירת הקבלן. עבודות אלומיניום יכולות להיות שונות זו מזו ודורשות מיומנות ומומחיות. יועץ אלומיניום ידע לתת ייעוץ נכון ומקצועי לגבי סוג הקבלן הדרוש. לעתים יהיה צורך לשלב יותר מקבלן אלומיניום אחד עקב מיומנויות וידע ספציפי שהקבלן יידרש בזמן העבודה.

מדוע חשוב לקבל ייעוץ אלומיניום?
בחירה לא נכונה ולא מקצועית של סוגי אלומיניום אם מפאת איכות ירודה ואם מפאת חוסר התאמה למבנה עלולה לגרום עוגמת נזק רבה ונזקים שעלולים להגדיל את ההוצאות עקב הצורך לתקנם.

בחירת יועץ אלומיניום שייתן ייעוץ עסקי מקצועי בתחום מבטיחה בחירה מדויקת ומיטבית של סוגי האלומיניום והקבלן המבצע.