אודות

פורטל יועץ –אל תחלום, תגשים! לך יש חלום לנו יש צוות אדיר של מומחים להגשמה

הרגע המכונן – הקמת פורטל יועץ – אל תחלום תגשים

פורטל יועץ נולד מתוך צורך והכרח. בנבחרת של פורטל יועץ חברים מספר יזמי אינטרנט, אנשי עסקים, בעלי חברות קטנות ובינוניות. המשותף לכולם הוא הקושי באיתור יועץ איכותי ומקצועי. יועץ שהפער בין ההבטחותיו לביצועיו יהיה קטן, ניתן לגישור והגיוני. איש חכם אמר פעם ש”קילוגרמים של הבטחות שווים פחות מגרם של עשייה”. חשוב לציין שבחלק מהפעמים הופתעו לטובה חברי הנבחרת מבחירת היועץ וכאות לשביעות רצונם דאגו להמליץ עליו בפני מכריהם ועמיתיהם.

מה מיוחד בפורטל יועץ ?
פורטל יועץ נולד כדי לרכז במקום אחד את כל תחומי הייעוץ, לנסות ולהפוך את ההמלצה מפה לאוזן למשהו כתוב ומדיד. ברגע שמודדים הן כמותית והן איכותנית ניתן להתבסס במערכת השיקולים בבחירת היועץ לעוד נתונים, כל עוד מדובר בנתונים מהימנים הדבר יכול לסייע לבחירה נכונה יותר.

כיצד מדרג פורטל יועץ את צוות המומחים להגשמה ?
מלאכת מחשבת נעשתה הן באופן הקמת הפורטל והן בדרך ליצירת המדדים וזאת מבלי לפגוע באף יועץ. ראשית הוחלט על הפרדת הפרסום בפורטל כך שישנה הפרדה מוחלטת בין מחלקת השיווק והמכירות לבין תכני האתר, הדירוגים וההמלצות. שנית הוחלט שהמערכת מדידה הטובה ביותר תהייה – אתם, הגולשים. הרי אתה זה שקורה את המאמר הזה, הוא האדם שישכור את אחד היועצים, תחושותיך, שביעות רצונך מעבודת הייעוץ שקבלת היא המדד הטוב ביותר. בדיוק כפי שהיד הנעלמה של אדם סמית מסייעת לכלכלה, אנו בטוחים שאת ואתה יכולים להשפיע על המדרג של היועצים וזאת בכנות וביושרה (לא נאפשר פגיעה וזלזול באף יועץ). שלישית הוחלט לכתוב מספר מאמרים על תחומי הייעוץ השונים, מאמרים על “איך בוחרים יועץ” או “מה זה יועצים מומלצים” ושאר חיפושים שעוברים על הגולש שמחפש להגשים את חלומו וזקוק לסיוע של מגשים מומחה – יועץ.
פורטל יועץ– כאן, עכשיו ורק בשבילך, כי לך יש חלום ולנו מגוון אדיר של מומחים להגשמת חלומות.

שאלות ותשובות
חיפשת יועץ ולא מצאת – פנה אלינו ונדאג לחזור אליך עם יועץ.
את/ה יועץ/צת ואינך מופיע/ה – פנה אלינו ונדאג לחזור אליך.
מעוניין לפרסם אצלנו – מלא את שאלון הפרטים ונשוב אליך בהקדם.